top of page

ULA

Ula trafiła do nas dokładnie 10go Grudnia 2022r. od pierwotnych właścicieli. Jej los wydawał się być z początku usłany różami, jednak tym razem życie zadecydowało inaczej. Mówi się często, że rasowym kotom jest łatwiej zaleźć idealny dom... pełen miłości, z dbałością o specyficzne dla danego typu rasy potrzeby, a przede wszystkim spokoju. Tak się jednak nie stało... 

Moja historia...

"Cześć, jestem Ula - kocia wojowniczka. A dlaczego wojowniczka? Bo długo walczyłyśmy o moje życie... Trafiłam pod skrzydła Uzdrawialnianej przestrzeni z końcem zeszłego roku, prosto z domu adopcyjnego, z przewlekłym stresem i niecodziennymi objawami, które dość mocno wpływały na mój pogarszający się z dnia na dzień stan zdrowia. Diagnoza: ostra, przewlekła postać toksoplazmozy, która w konsekwencji doprowadziła między innymi, do głębokich zaburzeń w moim układzie nerwowym, wielu komplikacji, a także zapalenia móżdżku i niepełnosprawności ruchowej. 

Kilkukrotnie otarłam się o śmierć, jednak moja wola życia była tak ogromna, że udaje mi się dzielnie stawić czoła chorobie. Do tej pory moje leczenie było bardzo drogie i pozostał jeszcze spory dług do spłaty... a przede mną w dalszym ciągu sporo do przejścia, abym mogła wrócić do zdrowia. Jestem jeszcze bardzo młoda, a przede mną całe kocie życie.

Możesz wesprzeć mój proces zdrowienia, dzięki czemu będę miała najlepszą możliwą opiekę. Nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do pełnej sprawności fizycznej i umysłowej, ale wiem, że jakość mojego życia może się znacznie poprawić. Moja niepełnosprawność sporo uczy i uwrażliwia podopiecznych i działających w Uzdrawialni. A ja jestem szczęśliwa, że mam szansę na normalne i bezpieczne życie, bez stresu..."

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA NASZE DZIAŁANIA

Już niedługo będziesz mógł wesprzeć nasze działania.

Wesprzyj Halinkę

PRZELEW LUB BLIK

Możesz zrobić przelew bezpośrednio na konto Fundacji w Banku mBank o numerze:

 

PL17 1140 2004 0000 3802 8411 0822

lub blikiem na telefon pod numer:

 

BLIK: 727 706 700

Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać: 

WPŁATA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI

PATRONITE

Zostań naszym Patronem na Patronite i bądź na bierząco z wszelkimi działaniami.

JUŻ WKRÓTCE!

bottom of page