top of page

NASZA MISJA

Fundacja Uzdrawialnia powstała w odpowiedzi na potrzebę holistycznego poszerzania świadomości społecznej i stworzenia przestrzeni wspierającej procesy samouzdrawiania. Naszym celem jest wsparcie terapeutyczne obejmujące edukację z zakresu stosowania autoterapii i w życiu codziennym, a także integracja terapeutyczna ludzi i zwierząt adopcyjnych. Pomagając sobie pomagasz innym.

Leila Kekani Hipnoterapia Autohipnoza Dźwiękoterapia Misy i Gongi Terapia Zajęciowa

ZACZNIJ OD SIEBIE

Twoja wielkość tkwi w tym, że zaczynając zmianę od siebie, jesteś w stanie zmienić świat. Pracując nad emocjami, podejmując działanie i zmieniając dotychczasowy sposób myślenia zobaczysz, jak wszystko wokół ciebie również zaczyna się zmieniać. Zmiana wewnętrzna pozwala ci działać w sposób, o jakim wcześniej byś nie pomyślał.

DLACZEGO ZWIERZĘTA?

Bliski i naturalny kontakt ze zwierzętami poprawia stan psychiczny, a także przynosi wiele korzyści prozdrowotnych. Dzięki ich naturalnym cechom przywrócisz dobre funkcjonowanie i aktywizujesz powrót do homeostazy. Współpraca zwierząt z człowiekiem jest niepowtarzalną okazją do wzajemnej integracji, również z korzyścią dla nich. 

Leila Kekani Hipnoterapia Autohipnoza i Kot Terapeuta Halinka i Jolly Felinoterapia Sfinks Kanadyjski Terapia Zajęciowa
Przestrzeń Sala do ćwiczeń Fundacja Uzdrawialnia Chusty do Aerial Jogi

PRZESTRZEŃ...

Zaczynamy od malutkich kroków korzystając z zasobów, które mamy na ten moment dostępne. Wraz z rozwojem Fundacji planujemy stworzyć oazę dla naszych podopiecznych, w środowisku zrównoważonym z dbałością o przyrodę i jej naturalne zasoby. Będziemy razem doświadczać bycia i eksplorować wspólny potencjał. 

Już wkrótce...

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIE

Wsparcie jest dla nas cennym darem, za który z serca jesteśmy wdzięczni. Dzięki tobie możemy wzrastać i realizować nasze projekty. Te małe i te duże, te dla ludzi i te dla zwierząt. Każde udzielone nam wsparcie jest kolejną cegiełką na drodze do lepszego, zdrowego świata.

Leila Kekani Hipnoterapia Autohipnoza i Kot Terapeuta Halinka Felinoterapia Sfinks Kanadyjski Terapia Zajęciowa
bottom of page