top of page

JOLLY

Rasowa Pani Prezes naszego zwierzęcego stada, która na codzień uczy nas cierpliwości i ogromnej uważności na kocie potrzeby. Uczy się wytrwale współpracy z naszymi podopiecznymi, aby już za moment móc razem z Halinką uczestniczyć w naszych projektach i realizować swój energetyczny potencjał.

Moja historia...

"Mam na imię Jolly i jestem prawdziwym kocim terminatorem. Z uwagi na mój dosyć kontrowersyjny charakter i potrzeby jakie wniosłam wraz z pojawieniem się na świecie zaistniała konieczność znalezienia mi takiego domu, który sprosta moim wysokim oczekiwaniom i z cierpliwością oraz zaangażowaniem będzie z oddaniem dbał o moje wymagania. Walkę o zapewnienie mi luksusowych i komfortowych warunków do życia wygrała Leila, jedna z moich poddanych, której usłużność cenię sobie znamienicie. 

 

Z uwagi na moje alergie mam specyficzne potrzeby żywieniowe i kosmetyczne, a mój tryb funkcjonowania wymaga dbałości i delikatności w sferze behawioralnej. Jestem nad wyraz inteligentną kotką, której korzenie sięgają samej Kleopatry. Tak jak i ona... nigdy nie znużona, zawsze w gotowości, zdecydowanie sprawiedliwa z nutą mściwości potrzebuję sporej przestrzeni na eksplorację mojego wysoko wykwalifikowanego kunsztu. W momencie gdy poustawiam już wszystkich wokół, można bezkreśnie oddać się mojej osobie samej w sobie. Dzięki uważności moich opiekunów i akceptacji mojej osobistości odkryłam, że jestem duszą towarzystwa spełniam się w roli Kociej Tutorki.

Możesz wesprzeć moje królestwo, dzięki czemu będę mogła przekazywać moim podwładnym wiedzę, której do tej pory nie pojął żaden z żyjących przez wieki Kotów. Dzięki temu, będę mogła zrealizować w pełni swój potencjał. No bo przecież beze mnie, to nawet mucha nie ma po co latać, sama moja obecność wystarczy, żeby rozproszyć najciemniejsze chmury wokół."

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA NASZE  DZIAŁANIA

Już niedługo będziesz mógł wesprzeć nas w działaniu.

Wesprzyj Jolly

PRZELEW LUB BLIK

Możesz zrobić przelew bezpośrednio na konto Fundacji w Banku mBank o numerze:

 

PL17 1140 2004 0000 3802 8411 0822

lub blikiem na telefon pod numer:

 

BLIK: 727 706 700

Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać: 

WPŁATA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI

PATRONITE

Zostań naszym Patronem na Patronite i bądź na bierząco z wszelkimi działaniami.

JUŻ WKRÓTCE!

bottom of page