top of page

HALINKA

Serce naszej przestrzeni. Kocha wszelakie istoty i te ludzkie i te zwierzęce. Jest nieocenionym wsparciem podczas procesów terapeutycznych, zarówno tych indywidualnych, jak i grupowych. Kochają ją zarówno dorośli jak i dzieci. Jak już raz poznasz Halinkę, to jedyne czego będziesz chciał, to przebywać w jej towarzystwie bez końca. 

Moja historia...

"Mam na imię Halinka i jestem kotką pohodowlaną. Moja kariera była dosyć krótka, ponieważ los zaplanował dla mnie zupełnie inną drogę. Cudowna Hodowczyni w wieku około trzech lat przekazała mnie w ręce Leili, gdzie bardzo szybko zaadoptowałam się u nowym otoczeniu.

 

Mój niecodzienny, rzadko spotykany charakter, bezgraniczna miłość do każdej istoty i spokojny temperament, pozwoliły mi na to, abyśmy wspólnie z Leilą mogły działać, pomagając i wspierając naszych Uzdrawialnianych podopiecznych. To właśnie ja zainspirowałam Leilę do ukończenia Felinoterapii i włączenia tej cudownej metody pracy do aktualnych działań terapeutycznych. Na myśl o Uzdrawialni zawsze przychodzę najpierw ja. Uwielbiam aktywności z ludźmi w każdym wieku, a do tego jestem bardzo przyjaźnie nastawiona do wszelakich istot. Zarówno psów jak i kotów, myszek czy nawet mrówek. Taka ze mnie prawdziwa kocia opiekunka.

Możesz wesprzeć moje działania w Uzdrawialni, dzięki czemu będziemy miały więcej funduszy zarówno na materiały edukacyjne do felinoterapii dla różnych grup wiekowych, a także realizację projektów dla osób, które nie mogą sobie pozwolić finansowo na udział w zajęciach czy terapii."

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA NASZE DZIAŁANIA

Już niedługo będziesz mógł wesprzeć nasze działania.

Wesprzyj Halinkę

PRZELEW LUB BLIK

Możesz zrobić przelew bezpośrednio na konto Fundacji w Banku mBank o numerze:

 

PL17 1140 2004 0000 3802 8411 0822

lub blikiem na telefon pod numer:

 

BLIK: 727 706 700

Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać: 

WPŁATA NA CELE STATUTOWE FUNDACJI

PATRONITE

Zostań naszym Patronem na Patronite i bądź na bierząco z wszelkimi działaniami.

JUŻ WKRÓTCE!

bottom of page