top of page

O MNIE

Leila Kekani Hipnoterapia Autohipnoza i Kot Terapeuta Halinka Felinoterapia Sfinks Kanadyjski Terapia Zajęciowa

Witam cię z serca w naszej cudownej przestrzeni. Mam na Imię Leila i będę twoim towarzyszem na drodze przez wszystkie zakamarki twojego umysłu, całej twojej istoty. Nie wiem czy uświadamiasz sobie, że miejsce które właśnie odwiedziłeś wprowadzi cię w świat, poprzez który w łatwy i przyjemny sposób będziesz mógł w odkryć swój wewnętrzny potencjał. Wyobraź sobie, jak by to było gdybyś posiadał narzędzia, dzięki którym w najlepszy dla siebie sposób, dostroisz się do takiej wersji siebie, jaką chcesz być we wszystkich aspektach swojego życia. W tej chwili rozumiesz już dlaczego to miejsce jest takie niesamowite...

 

Uzdrawialnia to przestrzeń, gdzie możesz napisać swoje życie od nowa. To miejsce skrojone na miarę wyzwań stawianych przez twój umysł, abyś w bezpieczny sposób mógł zajrzeć głęboko do swojej podświadomości, rozpuścić trudne dla ciebie emocje i uporać się z wyzwaniami, które przed sobą postawiłeś. Moją misją jest przekazać ci narzędzia do samouzdrawiania i autoterapii, tak abyś w najlepszy dla siebie sposób mógł uzdrowić swoje ciało i duszę oraz wzrastać w zrozumieniu, iż posiadasz wszystkie niezbędne ku temu zasoby, zawsze.

 

Jestem zawodową hipnoterapeutką, dźwiękoterapeutką oraz instruktorką zajęć ruchowych i felinoterapii. Na swoim koncie posiadam liczne kursy doszkalające, min: Hipnoza w Psychoterapii, Katharsis w psychoterapii i przemianach społecznych, Hipnoza Niewerbalna (PHTI), Simple Effective Teraphy (SET), Imagoterapia, dźwiękoterapia dla dzieci i zwierząt, a także treningi uważności, autohipnozy i autoterapii. Studiuję Biologię Totalną w Instytucie Wiedzy Waleologicznej i jestem regularnym uczestnikiem różnego rodzaju warsztatów. Rozwijam się również pod czujnym okiem Specjalistów z Niezależnej Asocjacji Psychoterapeutów. 

 

Na codzień jestem mamą dwójki dzieci i opiekunką naszych zwierząt. Pasjonuje mnie badanie wzajemnej korelacji ludzi i zwierząt w procesie terapeutycznym, a także wpływu świadomości na życie. Praktykuję posty, ruch intuicyjny oraz świadomy oddech i pracę z głosem. Jestem zakochana w życiu i w tym co mnie otacza, a gdy nie mogę czegoś znaleźć, zaczynam szukać najpierw w sobie. Powoli i z zaciekawieniem odkrywam tajemnice życia i jego stworzenia.

Kot Terapeuta Halinka Felinoterapia Sfinks Kanadyjski Terapia Zajęciowa

OPINIE

Jobnobis Sp. z o.o.

"Dzięki współpracy biznesowej z zakresu prowadzonych szkoleń i warsztatów dla naszych pracowników oraz kadry zarządzającej znacznie wzrosła wydajność naszego zespołu, usprawniliśmy komunikację wewnątrz firmy, a także w kontaktach zewnętrznych."
Leila Kekani Hipnoterapia Autohipnoza i Kot Terapeuta Halinka Felinoterapia Sfinks Kanadyjski Terapia Zajęciowa
bottom of page