top of page

USŁUGI GRUPOWE

Metody w jakich się specjalizuję, pozwalają na przepracowanie problemów z różnych obszarów życia: od zdrowia i poczucia własnej wartości po finanse i relacje. Charakteryzują się skutecznością i szybkim tempem uzyskania pożądanego efektu. Są również doskonałym uzupełnieniem procesów terapeutycznych.

Grupowa sesja Hipnozy

Idealne uzupełnienie warsztatów i szkoleń rozwojowych, motywacyjnych i firmowych, czy innych spotkań dla zainteresowanych poszerzaniem swojej świadomości osób, ciekawych nowych doświadczeń.

Sesja dźwiękowa dla Rodziny

Czas spędzony z najbliższymi podczas sesji dźwiękowej oczyszcza, synchronizuje i wzmacnia wspólne pole. Może być jednym z pierwszych, bądź kolejnym etapem na wspólnej drodze do zdrowia.

Sesja dźwiękowa dla Zwierzęcia

Instrumenty terapeutyczne działają korzystnie na każdą z żyjących na ziemi istot. Jest to idealne uzupełnienie klasycznego leczenia i naturoterapii dla twojego zwierzęcego przyjaciela. 

Grupowa sesja relaksacyjna

Przestrzenne działanie instrumentów terapeutycznych, z powodzeniem spełnia swoją rolę również podczas grupowych seansów relaksacyjnych, warsztatów i szkoleń. 

Sesja dźwiękowa dla Pary

Głęboko relaksujący i harmonizujący proces dla dwóch bliskich sobie osób. Odblokowuje przepływ energii w relacji, jednoczy i wprowadza w zupełnie nowy poziom doświadczania.

Warsztaty z autohipnozy i autoterapii

Terapeutyczny ruch intuicyjny, którego celem jest poruszenie całej naszej istoty, ciała i umysłu. Poruszymy w sobie świadomość oddechu i uruchomimy uważność płynącą ze środka.

Hipnotyczny seans dźwięków

Połączenie hipnozy i dźwięku instrumentów terapeutycznych, wprowadza w zupełnie nowy poziom doświadczania dźwięku na wszystkich jego płaszczyznach.

poRuszenie - zajęcia grupowe

Terapeutyczny ruch intuicyjny, którego celem jest poruszenie całej naszej istoty, ciała i umysłu. Poruszymy w sobie świadomość oddechu i uruchomimy uważność płynącą ze środka.

Felinoterapia - zajęcia grupowe

Kot podczas wsparcia procesu terapeutycznego jest towarzyszem, za którego czynem możemy płynnie rozwijać docelowe działanie. Otwiera na dialog i daje przestrzeń na wyrażenie siebie.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na spotkanie.

Jeżeli masz więcej pytań, skorzystaj z formularza kontaktowego.

bottom of page