top of page

USŁUGI INDYWIDUALNE

Metody w jakich się specjalizuję, pozwalają na przepracowanie problemów z różnych obszarów życia: od zdrowia i poczucia własnej wartości po finanse i relacje. Charakteryzują się skutecznością i szybkim tempem uzyskania pożądanego efektu. Są również doskonałym uzupełnieniem procesów terapeutycznych.

Hipnoterapia

Proces, w którym wykorzystujemy stan transu do przeprogramowania naszego podświadomego reagowania na określone bodźce czy przekonania. Daje efekty w bardzo krótkim czasie.

Indywidualna sesja dźwiękowa

Dźwięk to niewidzialna, potężna siła, wywołująca głębokie zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym jednocześnie. Pomaga odstresowań umysł i odnaleźć spokój ducha. 

Hipnoza niewerbalna

Wychodzi poza poziom pracy, na którym słowa, świadomość czy ego grają główną rolę. Głęboka praca z wnętrzem, dzięki której można dotrzeć pod powłokę nienazwanych problemów i blokad.

Sesja terapeutyczna w chuście

Pozwala dotrzeć do genezy twoich głęboko osadzonych w ciele emocji. Niezastąpione narzędzie do pracy terapeutycznej zarówno w hipnoterapii, jak i terapii dźwiękiem oraz ruchem.

Regresja wcieleniowa

Jest nieoceniona podczas pracy z problemem na tym bardziej przyziemnym poziomie. Daje nam odpowiedzi na pytania, na które często przez lata nie znaleźliśmy odpowiedzi. 

Felinoterapia - zajęcia indywidulane

Kot podczas wsparcia procesu terapeutycznego jest towarzyszem, za którego czynem możemy płynnie rozwijać docelowe działanie. Otwiera na dialog i daje przestrzeń na wyrażenie siebie.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Skontaktuj się ze mną, aby umówić się na spotkanie.

Jeżeli masz więcej pytań, skorzystaj z formularza kontaktowego.

bottom of page